Materiały

10. edycja programu przed nami. Zapraszamy! Ponad miesiąc temu 03.01.24 10. edycja programu przed nami. Zapraszamy!

Już po raz 10. chcielibyśmy zagościć w Państwa szkołach i na zajęciach z nastolatkami. Akademia Dojrzewania Lactacyd to program edukacyjny z zakresu profilaktyki zdrowotnej dla dziewcząt w okresie dojrzewania.


Ponad rok temu 07.01.23 "Szkolna Ławka Przyjaciółek" - konkurs!

Stwórzcie wyjątkowe miejsce w swojej szkole - "Szkolną Ławkę Przyjaciółek", która będzie symbolem otwartości i wsparcia, ze strony przyjaciółki, przyjaciela, rodziców czy nauczyciela. Niech szkolna ławka wyróżni się formą, kolorem i nie będzie ograniczała twórców w ich kreatywności. 

 Ponad rok temu 14.11.22 "Akademia Dojrzewania Lactacyd” już 9. raz dla Was.

W roku szkolnym 2022/2023 program edukacyjny „Akademia Dojrzewania Lactacyd®”, podobnie jak jej poprzednie edycje, zbudowany jest na edukacji zdrowotnej dziewcząt w okresie dojrzewania. Naszym celem jest bycie blisko nastolatek i ich opiekunów – matek, osób najbliższych, a także nauczycieli, wspieranie ich w tym trudnym okresie wymagającym rozmowy, wyjaśniania procesów i zmian, które zachodzą zarówno w ciele, jak i w psychice młodych dziewcząt.

Konkurs „Cycle.Moja Apka” rozstrzygnięty! Ponad rok temu 31.05.22 Konkurs „Cycle.Moja Apka” rozstrzygnięty!
Ponad rok temu 23.12.21 "Cycle. Moja Apka" – Konkurs

Tegoroczna edycja „Akademii Dojrzewania Lactacyd”, podobnie jak poprzednie, koncentruje się na edukacji zdrowotnej związanej z profilaktyką okresu dojrzewania dziewcząt.

Kolejna edycja „Akademii Dojrzewania Lactacyd” wystartowała. Ponad rok temu 09.11.21 Kolejna edycja „Akademii Dojrzewania Lactacyd” wystartowała.

Tegoroczna edycja „Akademii Dojrzewania Lactacyd”, podobnie jak poprzednie, koncentruje się na edukacji zdrowotnej związanej z profilaktyką okresu dojrzewania dziewcząt.

Znamy Zwyciężczynie Konkursu Ponad rok temu 25.05.21 Znamy Zwyciężczynie Konkursu

Uwaga, uwaga! Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu "Moje naturalne piękno".
Wybór nie był łatwy. Otrzymaliśmy aż 206 prac, na które oddano łącznie ponad 28 000 głosów. Prace były bardzo ciekawe pod względem artystycznym z wartościowym przekazem merytorycznym. Widać było inwencję i kreatywność Uczestniczek. Najchętniej narodzilibyśmy wszystkie, bo każda zasługuje na wyróżnienie, ale niestety narodzić możemy tylko 3 prace.

Głosowanie na prace konkursowe zakończone. Ponad rok temu 17.05.21 Głosowanie na prace konkursowe zakończone.

Zakończyliśmy zbieranie głosów na prace konkursowe w ramach konkursu "Moje naturalne piękno".

Konkurs „Moje naturalne piękno Ponad rok temu 29.06.20 Konkurs „Moje naturalne piękno

Przedmiotem Konkursu jest przygotowanie pracy plastycznej w formie kolażu prac lub zdjęć w formie kolażu zdjęć (zwanych łącznie „Pracą” lub „Pracą Konkursową”) prezentujących temat Konkursu „Moje naturalne piękno”.

Prowadzenie zajęć - Akademia dojrzewania Ponad rok temu 06.03.20 Prowadzenie zajęć

Zalecenia dla nauczycieli jak prawidłowo przeprowadzić zajęcia w ramach Akademii Dojrzewania Lactacyd®.


Wszystkie Materiały

Sponsor lactacyd
Patroni honorowi adliner polskie towarzystwo varsovia