Od 10. lat wspieramy nastolatki w procesie dojrzewania.

Zwracamy uwagę na istotne aspekty tego okresu od higieny intymnej, poprzez relacje w grupie rówieśniczej, z rodzicami czy opiekunami, po profilaktykę zdrowotną młodych dziewcząt. Pokazujemy jak być sobą i cieszyć się z tego pięknego okresu w życiu. Wierzymy, że ta inicjatywa edukacyjna jest bardzo potrzebna, bo pozwala dziewczętom lepiej radzić z problemami związanymi z dorastaniem i dojrzewaniem.

Dołącz do programu

Dla szkół

Ostatnie materiały

10. edycja programu przed nami. Zapraszamy!
Ponad miesiąc temu 03.01.24 10. edycja programu przed nami. Zapraszamy!

Już po raz 10. chcielibyśmy zagościć w Państwa szkołach i na zajęciach z nastolatkami. Akademia Dojrzewania Lactacyd to program edukacyjny z zakresu profilaktyki zdrowotnej dla dziewcząt w okresie dojrzewania.


Ponad rok temu 07.01.23 "Szkolna Ławka Przyjaciółek" - konkurs!

Stwórzcie wyjątkowe miejsce w swojej szkole - "Szkolną Ławkę Przyjaciółek", która będzie symbolem otwartości i wsparcia, ze strony przyjaciółki, przyjaciela, rodziców czy nauczyciela. Niech szkolna ławka wyróżni się formą, kolorem i nie będzie ograniczała twórców w ich kreatywności. 

Ponad rok temu 14.11.22 "Akademia Dojrzewania Lactacyd” już 9. raz dla Was.

W roku szkolnym 2022/2023 program edukacyjny „Akademia Dojrzewania Lactacyd®”, podobnie jak jej poprzednie edycje, zbudowany jest na edukacji zdrowotnej dziewcząt w okresie dojrzewania. Naszym celem jest bycie blisko nastolatek i ich opiekunów – matek, osób najbliższych, a także nauczycieli, wspieranie ich w tym trudnym okresie wymagającym rozmowy, wyjaśniania procesów i zmian, które zachodzą zarówno w ciele, jak i w psychice młodych dziewcząt.

Konkurs „Cycle.Moja Apka” rozstrzygnięty!
Zobacz wszystkie
Sponsor lactacyd
Patroni honorowi adliner polskie towarzystwo varsovia