Od 7 lat docieramy do nastolatek w celu zwiększenia świadomości na temat okresu dojrzewania.

Wysłaliśmy 18 tysięcy pakietów dydaktycznych do ponad 7,5 tysiąca szkół. Pomagamy prowadzić zajęcia wspomagające przedmiot „Wychowanie do życia w rodzinie”, ujęty w podstawie programowej oraz wspieramy radę pedagogiczną w tym odpowiedzialnym zadaniu. Wierzymy, że ta inicjatywa edukacyjna pozwoli dziewczętom lepiej radzić z problemami związanymi z dorastaniem i dojrzewaniem.

Dołącz do programu

Dla szkół

Ostatnie materiały

Konkurs „Cycle.Moja Apka” rozstrzygnięty!
Ponad miesiąc temu 23.12.21 "Cycle. Moja Apka" – Konkurs

Tegoroczna edycja „Akademii Dojrzewania Lactacyd”, podobnie jak poprzednie, koncentruje się na edukacji zdrowotnej związanej z profilaktyką okresu dojrzewania dziewcząt.

Kolejna edycja „Akademii Dojrzewania Lactacyd” wystartowała.
Ponad miesiąc temu 09.11.21 Kolejna edycja „Akademii Dojrzewania Lactacyd” wystartowała.

Tegoroczna edycja „Akademii Dojrzewania Lactacyd”, podobnie jak poprzednie, koncentruje się na edukacji zdrowotnej związanej z profilaktyką okresu dojrzewania dziewcząt.

Znamy Zwyciężczynie Konkursu
Ponad rok temu 25.05.21 Znamy Zwyciężczynie Konkursu

Uwaga, uwaga! Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu "Moje naturalne piękno".
Wybór nie był łatwy. Otrzymaliśmy aż 206 prac, na które oddano łącznie ponad 28 000 głosów. Prace były bardzo ciekawe pod względem artystycznym z wartościowym przekazem merytorycznym. Widać było inwencję i kreatywność Uczestniczek. Najchętniej narodzilibyśmy wszystkie, bo każda zasługuje na wyróżnienie, ale niestety narodzić możemy tylko 3 prace.

Zobacz wszystkie
Sponsor lactacyd
Patron honorowy polskie towarzystwo varsovia
Organizator adliner