Od 9 lat wspieramy nastolatki w procesie dojrzewania.

Zwracamy uwagę na istotne aspekty tego okresu od higieny intymnej, poprzez relacje w grupie rówieśniczej, z rodzicami czy opiekunami, po profilaktykę zdrowotną młodych dziewcząt. Pokazujemy jak być sobą i cieszyć się z tego pięknego okresu w życiu. Wierzymy, że ta inicjatywa edukacyjna jest bardzo potrzebna, bo pozwala dziewczętom lepiej radzić z problemami związanymi z dorastaniem i dojrzewaniem.

Dołącz do programu

Dla szkół

Ostatnie materiały

Ponad 2 tygodnie temu 14.11.22 "Akademia Dojrzewania Lactacyd” już 9. raz dla Was.

W roku szkolnym 2022/2023 program edukacyjny „Akademia Dojrzewania Lactacyd®”, podobnie jak jej poprzednie edycje, zbudowany jest na edukacji zdrowotnej dziewcząt w okresie dojrzewania. Naszym celem jest bycie blisko nastolatek i ich opiekunów – matek, osób najbliższych, a także nauczycieli, wspieranie ich w tym trudnym okresie wymagającym rozmowy, wyjaśniania procesów i zmian, które zachodzą zarówno w ciele, jak i w psychice młodych dziewcząt.

Konkurs „Cycle.Moja Apka” rozstrzygnięty!
Ponad miesiąc temu 23.12.21 "Cycle. Moja Apka" – Konkurs

Tegoroczna edycja „Akademii Dojrzewania Lactacyd”, podobnie jak poprzednie, koncentruje się na edukacji zdrowotnej związanej z profilaktyką okresu dojrzewania dziewcząt.

Kolejna edycja „Akademii Dojrzewania Lactacyd” wystartowała.
Ponad rok temu 09.11.21 Kolejna edycja „Akademii Dojrzewania Lactacyd” wystartowała.

Tegoroczna edycja „Akademii Dojrzewania Lactacyd”, podobnie jak poprzednie, koncentruje się na edukacji zdrowotnej związanej z profilaktyką okresu dojrzewania dziewcząt.

Zobacz wszystkie
Sponsor lactacyd
Patroni honorowi adliner polskie towarzystwo varsovia