Kderwd Ponad miesiąc temu 31.07.23

Spóźnia sie okres

Hej. Około miesiąca temu uprawiałam seks. Mój chłopak miał założona prezerwatywę, ja byłam w trakcie okresu, wiec szanse na ciąże były tego dnia niskie. Prezerwatywa po stosunku była cała, nic sie nie stało, on we mnie nie skonczyl, w ogóle nie doszedł. Okres spoznia mi sie na ten moment 1 dzień (według kalendarzyka), jednak ja odchodzę już od zmysłów, stresuje sie cała ta sytuacja. Dodam ze cały ten miesiąc żyłam w stresie, tak naprawdę każdego dnia coś powodowało taka sytuacje, teraz jeszcze doszło to i nie potrafię normalnie funkcjonować 
2 komentarzy
Osoba- Ponad miesiąc temu 02.08.23
Może okres spóźnia się z powodu dużego stresu? Jeśli uprawiałaś seks w trakcie okresu to jest bardzo mała szansa na zajście w ciążę. Plus miesiączka spóźnia się dopiero jeden dzień, czyli nie można nazwać tego spóźnieniem (okres zaczyna się spóźniać 7 dni po planowanej dacie rozpoczęcia).
Ginekolog Akademii Dojrzewania Ponad miesiąc temu 10.08.23
Najprostszym sposobem wykluczenia ciąży jest wykonanie testu ciążowego z porannego moczu. Po tak dużym okresie czasu od współżycia napewno będzie wiarygodny. Możesz tez wykonać badanie bhcg z krwi w laboratorium.