10. edycja programu przed nami. Zapraszamy!

Już po raz 10. chcielibyśmy zagościć w Państwa szkołach i na zajęciach z nastolatkami. Akademia Dojrzewania Lactacyd to program edukacyjny z zakresu profilaktyki zdrowotnej dla dziewcząt w okresie dojrzewania.

W Akademii Dojrzewania Lactacyd do tej pory uczestniczyło ponad 12 500 szkół i blisko 900 000 nastolatek. Niezmiernie cieszy nas fakt, że program na stałe zagościł w wielu placówkach.

W roku szkolnym 2023/2024 zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w programie od drugiego semestru. Poza bezpłatnymi materiałami edukacyjnymi, które dostępne będą w wersji on-line, przygotowaliśmy konkurs edukacyjny pt. „WSZYSTKO GRA! JA TYLKO DOJRZEWAM!”. W tej edycji wyróżnimy aż 10 szkół. 
Miejsce 1 nagrodzimy bonami Sodexo o wartości 1000 zł.
Przyznamy także 9 wyróżnień, które otrzymają bony Sodexo o wartości 500 zł każdy. Na uczennice i Szkolnych Koordynatorów Programu czekają zestawy produktów marki Lactacyd.

Szczegóły konkursu wkrótce na naszej stronie internetowej, ale JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW do programu - Formularz zgłoszeniowy - Akademia dojrzewania (akademia-dojrzewania.pl)

Czekamy na Was do 30 stycznia 2024. Liczba miejsc jest ograniczona.

REDAKCJA SERWISU AKADEMIA DOJRZEWANIA
REDAKCJA SERWISU AKADEMIA DOJRZEWANIA
To może Ci się spodobać
„WSZYSTKO GRA! JA TYLKO DOJRZEWAM”  - znamy zwycięzców konkursu!
10. edycja programu przed nami. Zapraszamy!